איטום קירות וגגות חיצוניים

ההשפעה החיובית של איטום גגות חיצוניים

כיצד אתם בעצם שומרים על טמפרטורה קבועה בבית שלכם? איך מונעים מהלחות החזקה לחדור לבית שלנו בקיץ? איך שומרים על חזות אחידה של המבנה שלנו מבחוץ? הסוד הוא בעצם, באיטום של הקירות החיצוניים. באופן כללי, איטום קירות חיצוניים הוא משהו שפחות נוטים לשים לב אליו – אולי כי לעתים קרובות ,אם יש בעיית איטום היא מגיעה דווקא מכיוון המרפסת או הגג. אולם, בעיות איטום בקירות החיצוניים בהחלט קיימות, וההשלכות שלהן גורמות לירידה ניכרת ברמת החיים, וגם למפגע סביבתי וחזותי ממש במבנה. לכן, מומלץ בחום במקרים הללו ליצור קשר עם חברת איטום מוסמכת והאוטמים המקצועיים שלה יגיעו תוך זמן קצר מאד, ויבצעו עבודות איטום של הגג ברמה גבוהה, כך שאתם תוכלו להיות מרוצים במיוחד.

נעלי בטיחות

קצת מידע על שירותי האיטום שלנו

  • לשלב עם עוד עבודות איטום – לעתים קרובות, כאשר יוצרים קשר עם חברת איטום, הרצון של הלקוח הוא לא להזמין רק שירות של איטום קירות חיצוניים, אלא לקבל גם שירותים משלימים. פגיעה באיטום של הקירות החיצוניים היא לא רוב לא בלעדית – ומקדימים לה למשל בעיות איטום שיש בגג, בעיות איטום בקירות פנימיים, בעיות איטום במרפסת, וכיו"ב. כמובן שלחברתנו יש את הידע לבצע עבורכם סדרה עבודות איטום – כולל הקפדה כמובן על הסדר המתאים, בכדי שהתוצאה הסופית תהיה מצוינת.
  • שימוש בסילוקסן – לחברתנו ידע רב כמובן, בשימוש בחומרים אשר מבוססים על סילוקסן. סילוקסן הוא חומר איטום ייחודי, אשר מושלם לאיטום של סדקים בקירות, והוא מהווה חומר חזק במיוחד. אנו בחברת א.א אדיב, יודעים כיצד להשתמש היטב בחומקים מבוססי סילוקסן, או בחומרי איטום אחרים עבור הקירות החיצוניים. יש לזכור כי איטום קירות חיצוניים דורשת מיומנות רבה, משום שהסילוקסן הוא אמנם חומר טוב וחזק- אך הוא לא בהכרח מתפקד היטב עם כל החומרים האחרים שעלולים להיות בקיר- כולל בטון שהוא חשוף, חומרים ביטומניים שונים, ועוד. במקרים הללו, נדע לספק לכם כמובן סל פתרונות מתאים לטובת איטום איכותי מאד. הנקודה היא ברורה – בשום שלב לא נשאיר אפילו חרך אחד קטן בקיר החיצוני שלכם.
  • צביעה מלאה ואיטום איכותי – כמובן שהמראה הסופי של קיר חיצוני אטום הוא מראה יפה, אך ורק בתנאי שמכסים היטב וצובעים את כל עבודות האיטום. לחברתנו ניסיון רב לא רק בביצוע עבודות של איטום קירות חיצוניים – אלא כמובן גם בכיסוי מתאים אחרי שהעבודות הללו מתבצעות. כיסוי עם שכבת צבע או חומרי איטום נוספים יכול להתאים, בעיקר כאשר מדובר על איטום מאסיבי עבור הקירות החיצוניים, בכדי שיהיה אפשר ליהנות מהחזית החדשה של הבית, ולא לראות את עבודות השיפוץ שנעשו.
  • בדיקת איטום לאחר מכן – אנחנו בחברת א.א אדיב נשמח להמשיך ולהיות אתכם בקשר, אחרי שנסיים את עבודות האיטום. לרוב, ברגע שמסיימים לבצע עבודות איטום קירות חיצוניים אפשר להרגיש בתוצאות של העבודה: התוצאות הללו ניכרות משום שהדבר מאפשר בידוד איכותי יותר מפני מזג האוויר ותנאי האקלים בחוץ. אתם תחושו שקור או חום לא בורחים מתוך הבית שלכם – ובהתאם גם לא חדורים מבחוץ, וכמובן שלא יהיו שום סימני נזילות או רטיבות.

כלים לאיטום

רוצים לקבל מענה איכותי לאיטום הקיר שלכם?

אם אתם רוצים באמת לקבל מענה מוצלח מאד ושהקיר החיצוני במבנה שלכם יהיה אטום היטב – צרו עוד היום קשר עם חברת איטום מקצועית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים