האוכל שאתם מגישים לחתול שלכם משפיע בצרה ישירה על הבריאות ועל מצב הרוח שלו. ולכן אין להקל ראש בבחירה. שקלו ברצינות את הדבר, התייעצו עם מומחים, והגישו לחתול שלכם את המאכל האיכותי והמזין! בואו לקרוא על התאמה נכונה ומדויקת של האוכל לחתול שלכם.

כך בוחרים אוכל לחתולים

שלב ראשון – החתול והצרכים שלו

יש לדעת כי לכל חתול יש צרכים משלו. והצרכים הללו מושפעים מגורמים שונים כמו גזע החתול, גילו, מצבו הבריאותי ונתונים נוספים. ולכן לפני הכול עליכם לוודא כי אתם מכירים את חיית המחמד שלכם ואת הצרכים שלה. יודעים מה היא צריכה כדי לחיות בבריאות ובאיכות

שלב שני – האפשרויות הקיימות

כעת עליכם לבחון אילו מאכלים אפשריים עבור החתול שלכם. לכל חתול בכל שלב ומצב תוכלו למצוא מספר סוגים של מאכלים שיוכלו להתאים. עליכם לראות אילו מוצרים קיימים ולהכיר אותם. ההתבלטות שלכם היא בין המוצרים הללו ומתוכם יהיה עליכם לבחור את המוצר הנכון.

שלב שלישי – ייעוץ מקצועי

במקרים רבים יהיה נכון להתייעץ עם ווטרינר מקצועי אשר יבדוק את החתול שלכם וימליץ על המזון הנכון והמתאים לו מכולם. בדיקת ווטרינר תספק לכם את הרוגע ואת הביטחון כי אתם אכן מעניקים לחתול שלכם את הטוב ביותר עבורו. וכי המזון שהוא אוכל מספק לו את התנאים הטובים ביותר להתפתחות תקינה

שלב רביעי – הרכב המזון

תמיד נכון וכדאי לעיין ברשימת המרכיבים שהמזון מכיל. כדאי להשוות בין מאכלים שונים ולדעת מה מכילה כל תרכובת. הידע הוא כוח והוא מאפשר לכם לקבל החלטות נכונות וחכמת יותר.

שלב חמישי – עקבו אחר החתול שלכם

שינוי בתזונה משפיע על חיית המחמד כחלוף כשבועיים מאז השינוי. כדאי לעקוב אחר חיית המחמד והמראה שלה. אחרי מצב הרוח והכוחות הפיסיים שלה. וזאת כדי לוודא כי היא מגיבה בצורה טובה למזון החדש שקניתם לה. זה חשוב מאוד כדי להחליף בזמן את האוכל במקרה והוא לא מתאים לחתול.

אוכל מוצלח ואיכותי הוא אוכל שמחזק את החתול, משפר את איכות החיים ומבטיח לכם חווית גידול נעימה!

המאמר באדיבות פט וואי: https://www.petway.co.il/