כל בעל עסק צריך אחד כזה. רואה חשבון שילווה את הפעילות העסקית שלו לכל אורך הדרך. כי בעל העסק מכיר את תחום הפעילות הספציפי של העסק, את הלקוחות ואת השירותים שהוא מציע. אבל בכל מה שקשור לכספים, חוקים ומיסים הוא לפעמים לא מתמצא בכלל. חוסר ההתמצאות הזו עשויה לעלות לו ביוקר. כי כאשר מבצעים פעולות בצורה לא מתוכננת ובלי לדעת במדויק מה ואיך צריך לעשות, עלולים להוביל את העסק לכישלונות חמורים. לנפילה עצומה ולהפסדים מהותיים שקשה יהיה להשתקם מהם.

מיהו רואה חשבון בקריות מומלץ?

כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי וטוב של רואה חשבון בצפון, חשוב לכם לברר היטב ולוודא כי אתם מפקידים את העניינים הכספיים שלכם בידיים מתאימות. שימו לב לנקודות הבאות ובררו מראש.

  • יכולת מקצועיות – רואה חשבון הוא איש מקצוע שעבר הסמכה יסודית בתחום. הוא רכש המון ידע והיכרות עם החוקים השונים. ככל שיש לאיש המקצוע יותר ידע מקצועי ומיומנות כך הוא יוכל לספק שירות טוב יותר ללקוחות שלו.
  • ניסיון ומיומנות – רואה החשבון שלכם צריך להיות אדם מיומן ומנוסה. הוא אמור להכיר היטב את הנהלים ולצבור ניסיון שמקנה לנו את היכולות לבצע עבורכם את התהליכים הנדרשים בצורה טובה ויעילה. ככל שיש לו יותר ניסיון והוא התעסק בתחום זה משך זמן מה, כך יש לו את הכלים לבצע לכם שירותים מעולים.
  • חשיבה מחוץ לקופסה – למעשה רואה החשבון של העסק מקבל לידיו את כל האחריות על הפן הפיננסי של העסק שלכם. וזה אומר שיש לו אחריות רבה על הכתפיים. אמנם יש חוקים ויש כללים, יש נתונים יבשים ומצב מוגדר, אבל לרואה חשבון טוב יש יכולת למצוא פתרונות מחוץ לקופסא, ולהוביל אתכם בתהליך חיובי ונכון שיאפשר לכם לשפר את הפעילות של העסק ולהפחית עלויות שניתן לחסוך אותם.
  • המלצות מלקוחות – מומלץ מאוד לקבל המלצות מלקוחות שמכירים את רואה החשבון עליו אתם מבררים. לקוח מרוצה שמספר לכם שהוא נהנה משירות מעולה ומענה מושלם בהחלט יכול לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה שלכם. כך אתם יכולים לדעת מראש לקראת מה אתם הולכים ואיזה אופי נושא השירות של רואה החשבון מולו אתם עתידים להתנהל בתקופה הבאה.

אכן, רואה חשבון בצפון צריך לבחור בשימת לב מרובה. וזאת כדי להיות בטוחים שאתם מלווים בגורם מקצועי ורציני שיש לו את כל הכלים לענות על הציפיות שלכם.